Македонија пред 1 месец

Регистрирани 141 нови случаи на Ковид-19, починати се две лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1848 тестирања, а регистрирани се 141 нови случаи на…

Македонија
Македонија пред 6 дена

Онлајн настан на НВО „Центар за безбедносни истражувања“ на тема: Влијанието на COVID-19 за зголемување на нападите во сајбер просторот

Невладината организација “Центар за безбедносни истражувања“ за вечерва со почеток во 19:00 часот најавува онлај настан преку зум платформата на…

Економија
Свет
Магазин
Спорт