Пејачката Ана Николиќ долго водеше борба со вишокот на килограмите, а со најновата објава на социјалните мрежи ги воодушеви сите фанови.

Имено пејачката сподели фотографија од крштевката на својот внук од брат каде позира заедно со својата ќерка Тара.

Фановите веднаш забележаа дека пејачката драстично ослабела особено во делот на струкот, рацете, како и лицето.

 

View this post on Instagram

 

Krstili smo naseg Konstantina!🙏Srecno i dugovecno!Volimo te Kosta,tvoja Tara i tvoja tetka!❤️❤️❤️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

-Го крстивме нашиот Константин! Среќно и долговечно!

Те сакаме Коста, твојата Тара и твојата тетка, напиша Ана под фотографијата, по што се нижеа лавина коментари дека пејачката изгледа застрашувачки во делот на лицето и вратот каде најмногу е ослабена и „испиена“.