Прекинувањето на врската помеѓу Бредли Купер и Ирина Шајк веќе некое време е во центарот на вниманието на медиумите.

Имено, многумина забележаа дека Ирина секој ден се подобро изгледа.

А тоа го заклучија поради фотографијата во костимот за капење, навивачите заклучија дека едноставно цвета по паузата.

View this post on Instagram

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Сепак, имало такви кои се бореле да докажат дека славната убавица претрпела пластична операција и треба да се заблагодари за нејзиниот изглед.

Но, и Бредли Купер се опоравува брзо, бидејќи изгледа подобро сега од кога и да било, пренесува Index.hr.

По долго време, тој се појави на црвениот тепих на премиерата на „Jокерот“, што се одржа како дел од филмскиот фестивал во Торонто.

Среден од глава до петици, избричен и со нова фризура, Купер имаше можност да ги воодушеви сите присутни.

Тој беше подготвен да позира за фотографите, а социјалните мрежи пламнаа со комантари околу неговиот нов изглед.