Пејачката Ана НИколиќ долго време водеше борба со вишокот на килограми, а со најновата објава на социјалните мрежи ги воодушеви нејзините фанови ширум регионот.

Имено, пејачката објави фотографија за време на третман на која јасно се гледа дека ослабнала доста.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави видео на кое леши прекриена само со пешкир, додека козметичарката си ја работи својата работа.

Многу од нејзините фанови забележаа дека таа изгледа како на самиот почеток од нејзината кариера, кога и важеше за една од најсексапилните пејачки на естрадата.