Сандра Африка објави фортографија на Инстаграм и за кратко време собра неколку илјади лајкови и коментари.

Пејачката облечена во тесни, розеви латекс панталони и провокативна маичка која повеќе личи на градник, ги истакна градите во преден план. Фановите презадоволни од Сандра редеа само позитивни кометари.

Погледнете:

View this post on Instagram

It's me. Sandra Afrika 🔳💎✌🏼

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on