Ова е само почеток, сакаме подобри резултати, почекајте, напиша Јелена Карлеуша.

Појачката Јелена Карлеуша од рано изутринава беше активна на Инстаграм, а на ова социјална мрежа објави нова провокативна снимка.

Имено, Карлеуша позираше пред огледало притоа покажувајќи нејзините атрибути.

Она што можеше да се забележи дека Карлеуша е без шминка.

-Моето тело изгледа подобро после долгиот период кога имав вишок на килограми, кога јадев брза храна… Оваа година беше одвратна не секој посебен начин… Сега е ред да преземам контрола над својот живот, на моето тело, на моето здравје… Мојата нутриционистка Ана стварно е неверојатна. Нормално, без месо, млечни производи, слатки или сода… И без вежбање, затоа што тоа го мразам! Ова е само почеток, сакаме подобри резултати, само почекајте, напиша Карлеуша.