Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во уникатен комбенизон кој ја истакна нејзината фигура.

View this post on Instagram

🙊

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Иако беше облечена од глава до пети, Карлеуша сепак зрачеше со сексапил.

View this post on Instagram

😂😂😂⚡️⚡️⚡️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на кои се гледа дека Поповиќ е хипнотизиран од нејзиниот атрибут и видео додека танцува.