Двете се млади, убави, згодни, а вие проценете на која пејачка подобро и стои оваа црна комбинација.

Новата пејачка Луна Џогани викендов настапуваше во Македонија, а многумина беа воодушевени од нејзината опасна комбинација.

Луна од почетокот на настапуваше во костуми со необичен дизајн, а сега се реши за едноставно, но „жешко“ издание.

Сепак, многумина забележаа дека речиси истиот костум го носеше Сања Вучиќ, член на групата „Хјурикејн“, која ја освои публиката со гласот и облините.

Таа во ваква комбинација се појави уште во февруари во РТС.

Навистина тежок избор мора да признаете, но во коментари пишете ни според ваше мислење која пејачка е поатрактивна со овој костум.

View this post on Instagram

Last night 🥰 @morfiumfashion #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on