Ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо живее во Торино во луксузна вила, чие дневно изнајмување чини неверојатни 40.000 евра, а на Јутјуб се појави видео од изгледот на вилата.

Вилата содржи илјада квадратни метри, осум купатила, базен, но и два тунела, како и специјален бункер. Тие ќе му послужат на Роналдо да ги избегне новинарите, а исто така и да ја сочува приватноста.

Извор: sport1.mk