Овај австралиски моден бренд многу брзо стана најпосакуваниот костим за капење за оваа година.

Минијатурните модели изгледа отидоа во заборав, додека ретро гаќичките со висок струк се апсолутен хит оваа сезона, тврдат меѓународните експерти, а предност им е што покриваат некои од недостатоците.

Овој модел на костим за капење го преплави целиот свет, па може да се забележи од Бали се до Ибица, иако повеќе покрива отколку што открива.

View this post on Instagram

This wimp jumped off some cliffs today.

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on