Познатата старлета Станија се чини дека отиде чекор предалеку.

Неколку часа пред да влезе во реалити шоуто „Задруга“ таа на Инстаграм објави фотографија на која е топлес и многумина остави без зборови.

Имено ледна во песокот, а градите ги покри со неколку прамени мокра коса. – Не го изговарајте моето име, освен во случај ако се молите за мене- порачала таа.