Ќерката на српскиот фолк пејачот Милан Топалковиќ- Топалко непрестанато е во центарот на вниманието во јавноста.

Овој пат Хелена ги запали фановите кои ја следат на Инстаграм откако сподели нова фотографија.

View this post on Instagram

#summertime 🏡

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on


Имено таа позираше на базен со наргиле покрај себе, а нејзиното бујно деколте беше во прв план, по што предизвика лавина на коментари особено од машката популација.