Сите знаеме дека популарните пејачи и пејачки пејат и по свадби. И српската фолк дива Цеца не е имуна на ова. Пејачката беше дел од ромска свадба во Рим, а направи забава за паметење.

Погледнете:

View this post on Instagram

#cecaraznatovic #ceca

A post shared by cecavideo (@cecavideo) on