Српската пејачка Теодора Џаферовиќ со својот изглед жари и пали по социјалните мрежи.

Овој пат таа, со една фотографија ги воодушеви своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм.

Имено, додека пливала во базенот таа била фотографирана од ваздух при што во преден план до израз дојде нејзиното совршено тело, при што со самата фотографија предизвика лавина на позитивни коменатри.

View this post on Instagram

🌊

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on